Seçtiğim Ürünler
Firma No
Ürün Adı
Sil
Seçilen Ürün Yok.
Üye Girişi
Kullanıcı Adınız
Şifreniz
Yeni Bayilik Talebi
Şirketinizin Adı 
Adınız Soyadınız 
Ünvanınız 
Ülkeniz 
Şehiriniz 
Adresiniz 
Telefonunuz 
Faksınız 
E-Postanız
Web Siteniz
Kullanıcı Adınız
Şifreniz
Sepetim
Firma No
Ürün Adı
Adet
Güncelle
Sil
Açıklama
Üretim
Çayırova Otomotiv, kaliteli işlerin ancak düzenli ve sistemli çalışılan bir atölye ortamında mümkün olduğuna inanan ve yaptığı işten keyif almak isteyen ve herkese verimli çalısmanın "olmazsa olmaz" gereçlerini sunmaktan gurur duymaktadır.

Tüm ürünlerin tasarımında öne çıkarılan fonksiyonellik, estetik ve çeşitlilik anlayışı, onları atölye ortamının sağ kolu haline getirmektedir.

Tüketicisine en mükemmel ürünleri sunarken teknolojinin izin verdiği ölçüde en kaliteli malzemeleri kullanmak önde gelen ilkelerindendir.

Ürünlerinin en uygun koşullarda tüketiciye ulaştırılmasında, seçkin dağıtıcılardan oluşan yetkili satıcılar ağı ile sürekli işbirliğinde bulunarak hizmet kalitesini yüksek tutmak Çayırova Otomotiv'in en kurumsal prensibidir.

Verimli atölyelerin ayrılmaz parçası olan Çayırova Otomotiv ürünleri 30 yılı aşkın  geleneksel kalite anlayışı ile sunulmaktadır.

 

 

    

 

 

  

       1500 den fazla ürün çeşitlerimizden firma profilimiz bölümünde belirtilen başlıca ekipmanlarının dışındaki alt gruplar aşağıda dikkatinize sunulmuştur.

 

       3 bijondan 10 bijona kadar frensiz dingil çeşitleri, 130*30 balatadan 400*120 balataya kadar frenli dingil çeşitleri, tarım makina poryaları,tarım aletleri,özel amaçlı römork,  tarım arabası, römork yedek parçaları,  damperli römork, zirai ekipman jantı, zirai ekipman dingili, römork jantı, tek segmanlı jant, römork lastiği, zirai lastikler,üç yana devirmeli römork lifti, tekne römork,  hidrolik fren lifti,tır tipi remorklar için hava fren körükleri, taksi römorkları için tekerli hafif krikolar, 2 tekerli römorkların  tanker döküm ve dövme çekileri ,dubleks jantlar, nato okbaşılar,çift segmanlı jant, plastik su deposu, el freni, çıkrık, rotinger, askeri römorkların jip çekisi,çamurluk sacı, çamurluk kelepçesi, çamurluk borusu,dorse  bisikletlik, merdiven, aliminyum kapak menteşesi,patoz döneri,römork parçaları, halat sarma mekanizması,  treyler krikoları,konik king pimleri,  boru stepne, su deposu, dönerli arka takoz, tan takoz, armut takozlar,remork lastiği,  branda takozu, kırma dorse babası, kapı istinadı, havalandırma, mil yuvaları, tekli bagaj kilidi, çiftli ve tekli zincirli çivi, kalıp erkekleri, sürgü kilitler, döküm porya,traktör römork, teker poryası, değirmen kilitleri, spanzetler, zincir çektirmeleri, klemens, karabina, zincir kilidi, remork jantı, civata çeşitleri, yaprak menteşeler, traktör kabin kilitleri, kabin amortisörü, konik king pimi, ce belgeli çeki demiri, hava tüpü, ispanyolet kilit ucu, l bagaj kolu, kelebek kilit, yivli kaput kilidi, dorse kilidi, sallama halka, gemi tokası, ilave menteşe, arka ve yan kapak yayı, torsiyon dingiller, römork dingili, hameş çekileri, vidalı topuz, remork parçaları, topuzlu çeki, tarım makine lastiği, romork janti, kademe dişlisi, çeki kancaları, tarım makine dingili, park destek krikosu, kamyon çeki, sac dayama takozu, el vinçleridir.

 

       Hafif römorklar için kauçuklu torsiyon dingil üretimine başlamış bulunmaktayız. Sfero dökümden porya ve pik dökümden kampananın birbirinden bağımsız kullanıldığı yüksek hız ve tonaja uygun frenli dingil imalatı, Dikişsiz çelik çekme borudan kromlu teleskobik hidrolik silindir üretimi ve Çeki demiri profili üretimine başladık. King pimi üretiminde kapasite artırımına gittik. Römork ve tarım makinaları için 3 bijondan 10 bijona kadar her türlü dingil ve jant çeşidini stoklarımızda bulundurmaktayız. Yüksek tonaja uygun şanzımanlı kriko çeşitlerini artırmaktayız. Tandem makas beşik sistemi üretimine başladık. Rotinger olarak bilinen çeki oku gözüne takılan 8 delikli çeki oku üretimine başladık. Ce belgeli Çeki demiri ve çeki topuzunda ürün çeşitliği artırılmaktadır. Konteyner kilidi üç modelde üretilmektedir.

      Ürün çeşitlerimiz; römork döneri, frenli dingil, römork poryası, römork lifti, römork makas, römork jantı, römork lastik, döner tabla, römork hidrolik silindir, römork krikosu, römork okbaşı, çeki demiri, trailer king pimi,konteyner kilidi, reflektör, römork torsiyon dingil,kaplin,çeki topuzu, tarım dingil,tarımsal alet ekipmanları, remork parçaları,